STRONY INTERNETOWE

projekt

Projekt strony internetowej Strony internetowe naszego autorstwa tworzone są w oparciu o projekty własne. Dotyczy to wszystkich elementów: oprawa graficzna, układ strony, jej funckjonalność, fotografie i inne elementy wykonywane są od początku do końca samodzielnie. Daje to gwarancję pełnego dostosowania do wymagań i gustów klienta, które zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Nie korzystamy z gotowych szablonów. Korzystając z naszych usług mają Państwo pewność, że spotkają się z indywidualnym podejściem i pełną dowolnością zastosowanych technik i rozwiązań nieograniczoną żadnymi schematami. Zapewniamy również, że wykonany przez nas projekt będzie unikalny i nigdy nie znajdą Państwo strony o identycznym wyglądzie jak Wasza.

wykonanie

Wykonanie strony internetowej Tworząc strony internetowe wykorzystujemy szeroką gamę narzędzi programistycznych. Podstawą jest biegła znajomość języka HTML, arkuszy stylów CSS oraz JavaScript, która daje pełną swobodę w kształtowaniu wyglądu i funkcjonalności serwisu.
Język programowania PHP i serwery baz danych, to kolejne narzędzia. Przy ich pomocy można tworzyć zarówno proste dodatki (liczniki i statystyki odwiedzin, formularze zgłoszeniowe, itp.), jak również skomplikowane aplikacje internetowe.
Wszystko to, w połączeniu z warsztatem obróbki graficznej, daje praktycznie nieograniczone możliwości w tworzeniu w pełni profesjonalnych, nowoczesnych i atrakcyjnych stron internetowych.

wdrożenie i hosting

Wdrożenie strony internetowej Zapewniamy również publikację stron w internecie. Rejestrujemy wybrane przez klienta adresy domenowe, jak również oferujemy usługi hostingowe na wysokim poziomie i w atrakcyjnych cenach.
Usługi świadczone przez nas są kompleksowe i zapewniają wysoką jakość i pełne dopasowanie do wymagań klienta.

LINKI

Tworzenie stron internetowych

   http://www.kurshtml.edu.pl
   http://www.php.net
   http://jquery.com
   http://www.mysql.com

Polecane

   Świeradów Zdrój
   Szklarska Poręba
   Karpacz

easyKOMP Usługi Informatyczne
Marek Pawłusiów

telefon: 791 663 771, email: info@easykomp.pl

o firmie    serwis    strony internetowe    projekty    kontakt   

© easyKOMP 2009